شماره خبر: 402
تاریخ: 1393/09/23

صفحه نخست

مرجع: روابط عمومی موسسه

 

استقبال بی نظیر از نمایش خورشید کاروان

 

 

استقبال از نمایش خورشید کاروان در شرایطی است که تنها دو روز از زمان اجرای آن گذشته است و در این مدت بسیاری از شهروندان تهرانی به تماشای این تئاتر در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران نشسته اند.

 به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، نمایش مذهبی خورشید کاروان با همکاری برج میلاد و موسسه فرهنگی فدک از ۲۱ آذرماه در برج میلاد تهران به روی صحنه رفته  و قرار است بازیگران این نمایش تا  دوم دی ماه به اجرای این نمایش در سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد بپردازند.

خورشید کاروان با بهره گیری از داستان مشهور دیر راهب به واقعه پس از عاشورا می‌پردازد که تاکنون در سالیان متوالی اجراهای خود در شهرهای مختلف کشور و همچنین کشورهای انگلیس، هلند و امارات میزبان قریب به یک میلیون نفر از علاقه‌مندان اهل بیت (ع) بوده است.

این اثر بازنویسی مهدی متوسلی است که در بیست و چهارمین سال اجرای خود شاهد نقش آفرینی جلیل فرجاد، کرامت رودساز، اسدالله بابایی، انوش معظمی، مهدی امینی و کارگردانی محمود فرهنگ و همچنین گروه همسرایی به سرپرستی محمد سراج است.

این روزها اجرای این نمایش ساعت ۲۰ به صورت رایگان در مرکز همایش های برج میلاد تهران اکران می شود و عموم علاقه مندان می توانند بدون تهیه بلیت حضور به هم رسانند.