شماره خبر: 361
تاریخ: 1392/09/14

صفحه نخست

مرجع: فرهنگسرای ملل

بزرگداشت خالق خورشید کاروان

 

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت مراکز فرهنگی هنری منطقه یک ،علیرضا زند وکیلی رییس فرهنگسرای ملل دراین باره گفت: ایجاد زمینه ای برای ارتقاء معرفت عاشورایی تقویت همبستگی و ترویج عشق به امام حسین(ع) در تمام گروه های سنی و اقشار جامعه از اهداف این برنامه است. خدمت به امام حسین (ع) برکات شگفت انگیزی به همراه دارد که متوسلی از این برکات بی بهره نبوده؛ نمونه اش توفیقی است که در خلق آثار ارزشی مختلف مثل خورشید کاروان، از خاک تا افلاک و پنجره فولاد  داشته است.
انوشیروان ارجمند یکی از حاضریین در مراسم که سال هاست در نمایش خورشید کاروان به ایفای نقش پرداخته گفت: من در طول سال هایی که با او زندگی کرده ام از شخصیت او بسیار آموخته ام. از ویژگی های بارز شخصیتی او عشق به امام حسین(ع) و احترام به بزرگ و کوچک در  هر جایگاه و مقامی است.
مهدی متوسلی ضمن تشکر از حضار و برگزار کنندگان این برنامه گفت: من خودم را نماینده عاشقان امام حسین (ع) می دانم به همین دلیل در این مراسم حضور پیدا کردم. ابراز محبت شما به من باز تاب خوبی خودتان است که در من می بینید. تا به امروزبرای زنده نگهداشتن فرهنگ غنی و پربار دینی تلاش کرده ام که انشا الله بعد از این هم اینگونه خواهد بود.
در انتهای این مراسم با حضور زند وکیلی, فرهنگ, ارجمند به روی صحنه از سال ها تلاش او در زمینه خلق آثار ارزشمند و ماندگار با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تقدیر شد.

 

منبع: فرهنگسرای ملل